Ανακοίνωση για τη β’ φάση εγγραφών στο ολοήμερο πρόγραμμα για το σχολικό έτος 20-21

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την Φ7/118139/Δ1/9-9-2020 Υ.Α μπορούν οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών να κάνουν αίτηση για τη συμμετοχή των μαθητών/μαθητριών τους στο ολοήμερο τμήμα του Σχολείου χωρίς άλλες προϋποθέσεις .

Επειδή ο προγραμματισμός όμως των απαραίτητων ωρών για τη λειτουργία του ολοήμερου τμήματος έχει γίνει σύμφωνα με τις αιτήσεις που έγιναν τον Ιούνιο, καλείστε να συμπληρώσετε την αίτηση συμμετοχής στο ολοήμερο πρόγραμμα που θα βρείτε στην ιστοσελίδα μας και να την αποστείλετε ηλεκτρονικά στο 2dim-koro@gmail.com μέχρι τις 25/09/20.

Σε περίπτωση που δεν μπορείτε να την στείλετε ηλεκτρονικά είναι δυνατόν να προσκομίσετε συμπληρωμένη την αίτηση στην πάνω πόρτα του Σχολείου από 8:00 έως 8:15 και από 12:35 έως 13:00.

Θα ενημερωθείτε για το πότε θα παρακολουθήσουν οι μαθητές της β’ φάσης  το ολοήμερο πρόγραμμα, όταν εγκριθούν οι νέες ώρες σύμφωνα με τον αριθμό των παιδιών.